Odbyliśmy szkolenie produktowe z Trodat i Fellowes

Szkolenia są ważną częścią życia firmy Artpis. Nieustannie dbamy o to, aby rozwijać nasze umiejętności w zakresie sprzedaży i obsługi klienta na rynku produktów biurowych i szkolnych. Miło nam poinformować, że dnia 20.10.2011 hurtownia ARTPIS odbyła szkolenie produktowe z zakresu asortymentu firm: Fellowes i Trodat.

Fellowes to firma, która od lat specjalizuje się w zakresie dostarczania urządzeń biurowych, akcesoriów komputerowych oraz archiwizacji danych. Jednymi ze specjalności Fellowes są niszczarki, akcesoria komputerowe i ergonomiczne, przechowywanie nośników, maszyny do bindowania i laminacji oraz trymery i gilotyny.

Trodat jest firmą specjalizującą się w produkcji stempli biurowych i pieczątek. Od lat współpracujemy z nią, aby jakość wsparcia i oferta produktowa były dla naszych klientów zawsze dostępne. Trodat to największy producent artykułów stemplarskich i komponentów do produkcji stempli na świecie oraz niekwestionowany lider w zakresie nowych rozwiązań i innowacji. Oferta Trodat to kompletna gama produktów stemplarskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *