O nas

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zaspokajaniu potrzeb klientów w dziedzinie zaopatrzenia biur i szkół w artykuły biurowe. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą wielu firm i instytucji na terenie województwa świętokrzyskiego.

Współpracujemy również z największymi pro­ducentami i dystrybutorami artykułów biurowych i papierniczych. Jesteśmy również producentem niektórych wyrobów papierniczych (brulionów, papierów do flipcharta, bloków rysunkowych, kostek biurowych, notatników itp.) co pozwala na przygotowanie bardzo interesujących ofert.

Naszymi atutami są dogodne i dostosowane indywidualnie terminy płatności, możliwość dostawy zamówionego towaru naszym transportem (po uprzednim uzgodnie­niu), bardzo krótkie terminy realizacji zamówień. Posiadamy wiele dogodnych form składania zamówień (m.in. telefonicznie, faksem oraz przez e-mail) oraz miłych i fachowych pracowników gotowych służyć państwu pomocą w wyborze interesujących Państwa artykułów.

Zapraszamy także do naszej hurtowni, która mieści się w Kielcach, przy ul. Skrajnej 78, gdzie będziecie Państwo mogli wyszukać i wybrać spośród ok. 5000 artykułów te, które będą dla Was najbardziej interesujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *